MÁM DOTÁZEK
Jak udělám aby zmizela ta mezera mezi Odběrem novinek? (tím nadpisem a odběrem novinek?) Fakt mě to deptá -.-
Klidně to napište k nějakému článku nebo na mail: kamcanemethova@seznam.cz
DĚTUJU

Deník

28.3. 2014

28. března 2014 v 13:37 | Kami Stylinson
Zdravíčko...
Tak jsem se zase dohrabala k tomu sem něco napsat. Začnu tím, že jsem CMkovala Haflingerku tu starší, ale nevím jestli jsem se zmiňovala že jsem z ní udělala hřebce. Ještě není hotový a jelikož mám strašně rozklepaný ruce tak asi dlouho nebude. začla jsem barvit hřívu na černo a nerada bych aby mi to nějk moc ujelo. Takže jsem mezitím stihla předělat Knabstruperku (už jednou barvená byla), teď je z ní Quarterka tmavě hnědá s jednou ponožkou na zadní noze. až se mi bude chtít tak jí dojdu vyfotit, jsem strašně líná. A teď se dostávám k fotkám, jelikož náš Alf soutěží u Elocin v soutěži musela jsem jít fotit horsemanship, mělo být posláno do včera a já to splnila. Nápad na fotku dostal můj starší bratr, ale nejsem si úplně jistá jestli to horsemnship je, jenže nějaká důvera k tomu je taky potřeba. No nic fotka (trochu jiná) níže :)


Původně jsem chtěla poslat tuhle, ale ruší mi to to stéblo trávy a ta tyč -.-

Galatasaray NEWS poprvé

20. března 2014 v 20:00 | Kami Stylinson
Zdravíčko sběratelky :)
Tak za prvé, dneska přišli naši ne tak dlouho očekávaní nováčci. Jestli si vzpomínáte tak to byl Fjordský koník ve zbarvení Grulla a Zonkey... Jsou to opravdu ťutíny. Zítra se můžete těsit na jejich profilky. Fjordík se jmenuje Vector zkráceně Vicky a Zonkey se jmenuje Larry ale budeme mu říkat i Loui
Tak tohle jsou oni :33


Taky jsem dneska byla fotit, nafotila jsem koníky, kteří buď neměli fotky vůebec nebo u nás byli jen krátce. Nafotila jsem pouze fotky do profilků, pač jsme jeli pro babičku na zahrádku, napadlo mě, že by to mohlo vyjít. A vyšlo.
Můj milý foťák si usmyslel, že prostě nebude ostřit Joeyho (OF Fjordský hřebec pro rok 2014), z toho jsem tam kvetla a měla jsem co dělat abych nezačla nadávat -.-

Za další což asi někoho zajímat nebude, píšu, teda spíš bych chtěla začít psát příběh o několika dílech, jenže je to fanfiction o 1D a já nemám zápletku, kterou potřebuju, tak jestli je tady někdo oprvdu ochotný vymyslet zápletku do příběhu o nešťastné lásce (On miluje jeho, dívka nasazená aby kryla jejcih homosexualitu a ten co hraje jakoby jejího přítele se do ní zamiluje. On, který s ním byl na začátku se poškozuje a chce se zabít) potřebuju nějakou vážně supr čupr zápletku :D

Celý článek jsem napsala i přesto že jsem si zpívala :DD Asi to nikoho nezajímá, ale mě to přijde jako úspěch :DDD

PS. Omluvte mě tak na den dva, potřebuju si něco pořádně rozdejchat :33
Budu se podepisovat podpisem od Grace :)

Co plánujeme, co nás čeká a nemine?

14. března 2014 v 19:50 | Kami Stylinson
Ahojte, zase se ozývám, nějak mi došly nápad na jména pro koníky, takže vlastně nemám ani tušení kdy ty profilky dodělám. Ale ted k nadpisu, nedávno mě tak napadlo, dělat články Zaostřeno na... a v čem to spočívá? Každý článek by byl vahrazen jednomu koni a byl by dělaný formou fotogalerie + objevili by se u článku třeba nějaké zajímavosti (jelikož je nepíšu do profilků) zajímaovstí nemyslím povahu, ale nějakou zajímavost jako původ a tak. Případně by to mohlo být doplněné o nějaký citát, který k tomu danému koníkovi sedne. Co vy na to? Mě to zatím přišlo jako dobrý nápad a už mám pár takových článku předvymyšlených, ale nejsou nafocené. Asi bych přidávala jenou týdně nebo dvakrát týdně článek o tom konkrétním určitém koni. A teď mě tak napadá, že by to byla náhoda (pořídím si krabičku a napíšu si na papírky jména našich koní a náhodně budu tahat a ten kterého vylosuju se objeví v článku)

Dál plánuju přebarvit (už konečně přebarvit) klisnu Haflinga, teda vlastně už to není klisna ale hřebec nebo valach, to ještě uvidím. Jenže si nejsem jistá na jakou barvu, zatím mě napadlo akorát toto: http://johanka2.rajce.idnes.cz/Quarteri/#22.10._22_.jpg, http://johanka2.rajce.idnes.cz/Baletka./#Baletka.jpg, http://johanka2.rajce.idnes.cz/Quarteri_II/#89.jpg (na tohle si však ne úplně troufám :/), http://www.hanginghranch.com/images/uploads/wolf_profile_wo_ted_thumb.jpg, http://johanka2.rajce.idnes.cz/Quarteri/#22.10._11_.jpg nebo vážně nevím. Přemýšlela jsem i nad plemenem, ale taky mě nic nenapadlo... Kdyby měl někdo nějaký super nápa tak do komentářů a když přidáte i odkaz na obrázek budu jedině ráda.

A teď k tomu co čekáme. Už od včera je to aktuální, přijedou k nám dva noví koníci, ted jestli se Zonkey dá bazvat koněm. Oba budou od Mazla a upřímně se na ně dost těším. Dneska šla mamka odeslat peníze, tudíž tak v úterý by tady mohli být. A kdo že k nám vlastně přijede? Bude to Fjordík ve zbarvení grulla (někteří asi vědí) a bude se s největší pravděpodobností jmenovt Vector, pač mě nic jiného nenapadá. A co se Zonkeyho týče tak ten se bude jmenovat buď Louí nebo Larry, uvidím až ho uvidím naživo.

Joey, nová hvězda

11. března 2014 v 17:28 | Kami Stylinson
Zdravím sběratelky. Co se týče nadpisu k tomu se dohrabu až zachviličku. Dneska hrála naše škola (holky 9. a 8. třída) finále okresního kola v basketballu (v Litoměřicích kdyby to někoho zajímalo nebo by byl odněkud z okolí ).Jisté bylo že to projedem celé a taky že jo, prohráli jsme oba zápasy co jsme hráli (druhhý zápas jsme braly s humorem a smáli jsme se všemu :DDD) Kluci jeli z jiné školy u nás ve městě, ale stejně jsme jim fandili a taktéž jako my projely všechno co se dalo. Takže jsme docházeli dřív, jelikož jsme nemuseli čekat na výsledky. Šli jsme na pizzu (kluci jeli domu dřívějším vlakem). A teď se můžu dostat k nadpisu, když jsem se najedla, šla jsem s Teretelkou do hračkárny s nadějí, že budou mít novinky pro rok 2014, a taky že měli. Udělalo mi to docela radost a chvíli jsem rozmýšlela koho si vezmu. (mimochodem jsem si právě rozplácla svůj malý duhový jehlánek). Nakonec jsem si vzala Fjorda hřebce, jméno pro něj sice zatím nemám, ale líbí se mi mu říkat Joey, takže to bude asi Joey.

Omluvte Joeyho pozadí, je focen narychlo a já nejsem zrovna pes přes pořádek...

Nový vzhled

10. března 2014 v 19:37 | Kami Stylinson
Tak máme tady konečnou podobu mého patlání. Mě osobně se líbí (jinak by tady ani nebyl). Při této příežitosti jsem ranch přejmenovala za Hazza na Galatasaray (nefandím tomu fotballovému týmu, ale název Galatasaray se mi líbí). Zítra čekejte nával profilů.
A taky jsem dostala úplně geniální nápad ze kterého bych mohla vyváznout s nějakým tím modelem. Jelikož jsem v devítce a na divadlení jako devítka chceme vystupovat, tak mě napadlo dát dárek učitelce , která nám bude pomáhat a jelikož má ráda vlčáky došla jsem k názoru, že jí objednáme vlčáka od SCH a já bych si objednala nějakého koníka. Jem ženiální, muhaha :DDD
Tak se mějte děcka

Vaše ženiální Kami Stylinson

Po dlouhé době focení

9. března 2014 v 10:11 | Kami Stylinson
Ahojte, včera jsem byla po hodně dlouhé době něco nafotit, za prvé jsem potřebovala alespoň fotku do prvního kola do soutěže pro Elocin a využila jsem toho a nafotila koníky co k nám přijeli o Vánoce, každý z nich má jenom pár fotek do profilu. Byla jsem fotit sama, což nebývá zvykem a tak mě to ani moc nebavilo, neměla jsem si s kým povídat -.-. Dneska doplním Doncasterovi fotku do profilku.
Za další bych ráda udělala nový dess a menu a celkově nový vzhled blogu. Co se kobylky týče (mamky naší Cetify jak jsem hříbátko pojmenovala) tak tu nejspíš dodělám dneska, včera jsem pletla bráchovi náramek (slavili jsme jeho svátek) takže nebyl čas.

Ze včerejšího focení, hřebec Doncaster

Yesterday and today new!

6. března 2014 v 17:27 | Kami Stylinson
Ahojte, tak pro vás mám další informaci. CM hříbátko mám hotové a osobně se mi líbí (takže úspěch) a dneska jsem si rozdělala kobylku, nejspíše mamku pro hříbátko, tudíž budou stejné plemeno. Jediné co vám ohledně kobylky prozradím, je že bude na moldu hannoverské klisny, ale té starší. Zatím má podkladovou barvu.

I'm back...

5. března 2014 v 16:19 | Nialler
Ahojte, no hodně, ale vážně hodně se omlouvám za svou neaktivitu (*dá si facku). Předevčírem jsem si rozdělala model koníka a dneska bych to hříbátk ráda doCMkovala. Momentálně má hnědou barvu (když jsem jí zesvětlovala, tak byla zelená, akže jsem se s ní patlala takovou dobu). Mám i představu jak by mělo vypadat, něbo alespoň přibližně.
Mělo by vypadat takhle, o jménu ještě popřemýšlím. (Na obrázku je kobylka Šejfa, v reálu je fakt krásná (mě se vážně líbila, hned na první pohled) je ze stáje kde jsem párkrát jezdila, momentálně je jí 5 let)
Obrázek je Printscreen z reportáže, kterou dávají u nás na kabelovce :)

VAŠE FACKUJÍCÍ SE NIALLER (a jelikož mi to nejde odsadit na druhou stranu a zvětšit, tak takhle)
btw. teď nejen fackující se, ale i naštvaná -.-

Tak trochu mimo mísu

28. prosince 2013 v 20:10 | Nialler
Ahojky, tohle je sice trochu mimo mísu, ale je to povídka :D Ted mám rozepsanou povídku s koňmi a tu vám sem potom dám taky. Tak pro představu a malé info o tom že ještě žiju. Příště už to budou koně :D
UPOZORNĚNÍ - povídka jeví známky perverznosti (ale jelikož jsem dostala supr čupr věty, jinak bych to nedala)

Zdorj - já osobně to našla u Pompin

(po)vánoční info - koně

26. prosince 2013 v 14:25 | Nialler
Tak tady máte info ohledné koníků (foto je zatím na rychlo, ale aby tu nebylo prázdno udělala jsem to) Víc v c.č.

Hazza 02 (Vánoce)

24. prosince 2013 v 20:19 | Nialler
Tak co Vánoce? Já jsem nadmíru spokojená.
Přijelo k nám 8 nových koníků. Tři klisny (Lipicánka, Hannoverka, Appaloska), tři hříbtka (každá klisna má jedno) a dva hřebci (Shire a Fell). Jména mám zatím pouze pro dva koníky. Měla jsem docela jasno jaká jména to budou, ale nevěděla jsem jakým koníkm je dám.
Taktéž jsem k Vánocům dostala noťas (to mě dojalo a ztratila jsem slov :)
A co vy? máte nějaké nové koníky?

VAŠE ŠŤASTNÁ NIALLER


Schleich customized Fjord by SanneLeoni

Veselé Vánoce

24. prosince 2013 v 11:19 | Nialler

Hazza 01

16. prosince 2013 v 21:29 | Nialler
Ahojte, tak s překvapením jsem pokročila (překvápení z Chapery), až budu mít další číst tak vám asi prozradím co to je. Nebo když to vydržíte. Taky k nám dorazila nová kobylka, je to Fellský poník a jmenuje se Zulejka. Původně jsem čekala, že je větší, ale to je jedno. Společně se Zulejkou dorazily i koníci, které budu mít k Vánocům a ještě hříbátko Andalusánka. Jaká barva by podle vás slušela tomuhle hříbátku? Já se nemlžu rozhodnout a jelikož už ho jendou mám rozhodla jsem se CMkovat.
Pro představu kdo by nevěděl fotka z roku 2011 (původní hříbátko, to zůstaně v originálu)
 
 

Reklama